Z ostatniej chwili, 29 June 2023
Druga edycja konkursu Compass Culinary Cup Poland 2023 już za nami!

Compass Culinary Cup Poland 2023 to największe wydarzenie jakie mamy okazję organizować już drugi rok z rzędu. To konkurs kulinarny, który wyłania najlepszych kucharzy w naszej firmie.

Jest zwieńczeniem Akademii Kulinarnej Compass Group Poland, dzięki której dbamy o rozwój naszych pracowników, a tym samym możemy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość usług i wspaniałe smaki potraw.

09 marca 2022
Oświadczenie Grupy Compass w sprawie wojny na Ukrainie

Jesteśmy wstrząśnięci i głęboko zasmuceni tragicznymi wydarzeniami rozgrywającymi się na Ukrainie i najmocniej jak to tylko możliwe potępiamy agresję państwa rosyjskiego przeciwko Ukrainie i narodowi ukraińskiemu. W myślach towarzyszymy wszystkim, którzy ucierpieli z powodu tej napaści...

16 lutego 2022
Stop Food Waste Day

Już 27 kwietnia odbędzie się kolejny Stop Food Waste Day, w którym bierzemy czynny udział!

03 lutego 2022
Diamenty Forbes 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Compass Group Poland dołączył do laureatów prestiżowego grona "Diamentów Forbes 2022"!

06 października 2021
Speak Up! We're listening

Twój głos się liczy.

Wszyscy wiemy, że jednym z najskuteczniejszych sposobów zgłaszania i rozwiązywania problemów jest bezpośrednia rozmowa z przełożonym lub pracownikiem działu kadr, działu prawnego, finansowego bądź działu audytu. Jeśli jednak nie będziesz mieć możliwości przeprowadzenia takiej rozmowy, to istnieje inne wyjście  – program  Speak Up! We’re Listening. Od Ciebie zależy, czy chcesz podać swoje dane, czy też pozostać anonimowy. Skontaktujemy się z Tobą.