Nasi klienci

Nasi klienci

Jesteśmy wiodącą i jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm cateringowych w Polsce. W gronie naszych klientów są międzynarodowe korporacje, polskie firmy a także instytucje państwowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie serwowanych przez nas usług.

Oferujemy różnorodne usługi, dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla wielu branż i sektorów. Nasze działania obejmują przede wszystkim wyposażenie restauracji i kantyn pracowniczych. Dedykowane są tym wszystkim, którzy pragną w swoich siedzibach zagospodarować przestrzeń gastronomiczną. Dodatkowo, zajmujemy się organizacją wydarzeń i spotkań biznesowych, prowadzeniem recepcji, sprzątaniem powierzchni biurowych oraz utrzymaniem terenów zewnętrznych. Odpowiadamy także za kompleksowe doradztwo podchodząc do każdego klienta indywidualnie.

Satysfakcja naszych klientów

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów ze świadczonych przez nas usług. Budujemy relacje na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Dlatego stawiamy na obustronną współpracę. Wszystkie nasze kontrakty zarządzane są przez dedykowanego kierownika, który regularnie spotyka się z klientami, po to aby odpowiednio dostosować naszą ofertę do oczekiwań klienta. Dodatkowo każdego kierownika wspiera specjalny zespół, który pracuje nad optymalizacją usług.

W trakcie spotkań omawiana jest bieżąca współpraca, oczekiwania i potrzeby jak również możliwe udoskonalenia jakie możemy wdrożyć w danym kontrakcie. Mówimy otwarcie i szczerze o tym, co robimy dobrze, a co wymaga poprawy. Włączamy wszystkie opinie do naszego planu działania i ustalamy konkretne punkty do realizacji. Chronimy kluczowe wartości usług naszego klienta, we wszystkich dziedzinach i przez całe nasze partnerstwo. Możemy mówić o jakości tylko wtedy, gdy wiemy, co to oznacza. Dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta a jego satysfakcja jest dla nas priorytetem. 

Cztery filary naszej działalności: