Kariera

Historie

Jako spółka Compass Group PLC, światowego lidera rynku żywności i usług wsparcia, czujemy odpowiedzialność za naszych pracowników. Dlatego też każdego dnia dajemy im możliwość rozwoju i realizacji swoich ambicji. Poniżej przedstawiamy historię ich karier. Dołącz do nas!

historie naszych pracowników

Justyna Pawlik

specjalista ds. kadr i płac

Nazywam się Justyna Pawlik. Prywatnie jestem mamą dwójki fajnych dzieciaczków.

zobacz moją historię

Natalia Zawadzka

Kierownik restauracji

Moja przygoda z Compass Group Poland zaczęła się w 2016r. Pracowałam na stanowisku "Pracownik Obsługi Klienta". Zajmowałam się wtedy głównie obsługą różnego rodzaju eventów oraz obsługą w restauracji.

zobacz moją historię

Michał Cywiński

Kierownik restauracji

Swoją karierę zawodową w Compass Group rozpocząłem w sierpniu 2017 roku na stanowisku pracownik kuchni.

zobacz moją historię

Filip Zdort

Business Development Manager IFM

Cześć, jestem Filip. Moja ścieżka kariery była dość nietypowa, ponieważ rozpocząłem pracę w obszarze finansowania zakupów nieruchomości, następnie nadzorowałem biuro sprzedaży norweskiego developera, a od 2017 roku stawiałem pierwsze kroki w firmie obsługującej nieruchomości w zakresie przeglądów, pomiarów, ekspertyz, due diligence, etc. Przed Compass Group Poland odpowiedzialny byłem za kontrakty FM w Polsce i kontrakty globalne IFM. Należę również do grupy roboczej ds. Workplace przy Polskiej Radzie Facility Management (PRFM).

zobacz moją historię

Agnieszka Królikowska

Kierownik Restauracji

Nazywam się Agnieszka Królikowska prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych dziewczynek bliźniaczek Mai i Emilki. Pracę w Compass Group Poland rozpoczęłam w kwietniu 2016r. 

zobacz moją historię

Aneta Bojanowska

Kierownik zespołu

Moja historia z Compass Group zaczęła się całkiem przypadkowo. Kiedy trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisko asystentki kierownika w nowo otwieranej restauracji w Bydgoszczy miałam mieszane uczucia. Owszem, kocham gastronomię, ale przerażała mnie praca 7 dni w tygodniu.

zobacz moją historię