Usługi

Serwis cateringowy

Nasze usługi cateringowe zostały docenione już przez wielu klientów, którzy zwracają uwagę na innowacyjność proponowanych rozwiązań. Coraz więcej organizacji decyduje się na outsourcing żywienia oraz powierza go właśnie nam.

Przede wszystkim jakość

Receptury i menu opracowywane i przygotowywane przez naszych szefów kuchni zawierają specjalnie dobrane składniki, dostarczane do nas przez starannie wyselekcjonowane firmy. Podwyższanie jakości usług żywienia idzie w parze z najwyższymi standardami w zakresie przestrzegania bezpieczeństwa i higieny przy przygotowywaniu posiłków oraz ochrony środowiska. Nasze najnowsze koncepty i trendy w racjonalnym odżywianiu chętnie przekazujemy klientom. W żywieniu uczniów i pacjentów szpitalnych przygotowujemy wszystkie diety zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia oraz zaleceniami lekarskimi.

Oferta usług cateringowych

W ramach usług cateringowych proponujemy dania w różnej formie. W ofercie znajduje się szeroki wybór przekąsek typu finger food, które można zjeść bez użycia sztućców – są więc idealną alternatywą na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje i bankiety. Chcąc zapewnić klientom nieograniczony wybór potraw współpracujemy także z podwykonawcami, którzy wspierają naszą ofertę gastronomiczną. Wydarzenia, którym zapewniamy obsługę kulinarną organizowane są dla tysięcy osób, przy czym nie są ograniczone minimalną ilością uczestników.

Organizacja imprez

Organizujemy także kulinarne imprezy tematyczne dostosowując się do naszych Klientów. Przygotowujemy spotkania cateringowe związane z typowymi świętami takimi jak Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc. Zawsze staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Live cooking 

Chcąc zaprezentować nasze autorskie potrawy zajmujemy się także pokazami typu live cooking, w trakcie których odsłaniamy na żywo tajniki wybranej kuchni. W trakcie pokazu uczestnicy mają wyjątkową okazję towarzyszyć szefowi kuchni w całym procesie przygotowywania potraw i decydować o jej finalnym smaku.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
skontaktuj się