Naszym głównym celem jest usprawnienie organizacji tysiąca firm i zapewnienie atmosfery, dzięki której pracownicy czują się w pracy jak u siebie w domu. Dzięki takiemu podejściu, na które składa się między innymi doskonałe zaplecze gastronomiczne, wspieramy przedsiębiorstwa w kreowaniu miejsca, w którym pracownicy mogą przy smacznym i zdrowym posiłku, w miłej atmosferze, dobrze wykorzystać swoją przerwę w pracy.  

W ramach naszej oferty gastronomicznej opracowaliśmy pakiet usług, wśród których każda firma znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy nie tylko restauracje i kantyny pracownicze, ale zapewniamy wyżywienie także w takich placówkach jak szkoły i szpitale. Zajmujemy się zaopatrzeniem kuchenek biurowych naszych klientów i dostarczaniem kanapek i przekąsek prosto na biurka pracowników. Naszym klientom oferujemy także usługi cateringowe, które świetnie sprawdzają się na spotkaniach biznesowych, bankietach czy imprezach firmowych.

Ponadto, w ramach współpracy z klientem zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania zaplecza kuchennego i części jadalnej oraz formy dofinansowania posiłków.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a nasza współpraca nie ogranicza się tylko do usług gastronomicznych. Ogólnie pojęta gastronomia jest naszą podstawową działalnością, jednak nie jedyną. 

Zapewniamy sprawne funkcjonowanie recepcji i obsługę korespondencji. Dbamy o to, aby przestrzenie biurowe były utrzymane w czystości zapewniając bardzo szeroki pakiet różnego rodzaju usług sprzątających. Podejmujemy się lekkich prac konserwatorskich i obsługi technicznej. Pielęgnujemy tereny zielone i ogrody naszych Klientów.

Z myślą o naszych klientach staramy się łączyć wszystkie usługi, pozwalając im tym samym naszym skupić się na swoich biznesach.

Zobacz inne marki:

Eurest Good Food Good Friends

Pomysł stworzenia nowego brandu Good Food Good Friends pojawił się dość spontanicznie. Obserwując gości naszych restauracji, zauważyliśmy że w dobie zalewającej nas technologii coraz bardziej wartościowe są dla nas momenty spędzane wśród przyjaciół i rodziny.

Zależało nam na stworzeniu miejsca, które nie tylko będzie spełniało funkcję restauracji, ale również będzie to miejsce stwarzające klimat do pracy, spotkań biznesowych, organizacji warsztatów, relaksu i dzielenia się nowymi pomysłami oraz radością dnia codziennego.

Wszystko w towarzystwie dobrej, chilloutowej muzyki, która pomoże nam się oderwać od codzienności i pozwoli na delektowanie się pysznym jedzeniem. Cieszcie się smakami, swoim towarzystwem i wspólnie spędzonym czasem - bo takie chwile są dzisiaj najcenniejsze.

I pamiętajcie …bo z przyjaciółmi zawsze smakuje lepiej.

Zobacz inne marki:

Eurest Eurest Services