Usługi

Doradztwo

Szukasz najlepszej jakości i profesjonalnych usług? Chcesz racjonalnie zarządzać swoimi kosztami? Usługi Compass Group są właśnie tym, czego potrzebujesz. Jesteśmy partnerem biznesowym, który skutecznie wdraża Twoją wizję firmy, minimalizując wykorzystanie podwykonawców.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania restauracją, prowadzenia recepcji, cateringu oraz serwisów porządkowych. Skupiamy się na integralności i poprawie jakości świadczonych usług przy takich samych lub niższych kosztach.

Planowanie restauracji

Pomożemy Ci zaprojektować i wyposażyć restaurację w Twojej firmie. Dzięki nam unikniesz wielogodzinnych rozmów z podwykonawcami. Doradzamy w zakresie projektów technologicznych, doborze i kupnie wyposażenia kuchennego oraz aranżacji wnętrza. Każdy z naszych projektów poprzedzony jest konkretnymi, dobrze zaplanowanymi etapami.

Od czego zaczynamy?

Każdą nową współpracę rozpoczynamy od analizy dokumentacji projektowej obejmującej układ funkcjonalny pomieszczeń, dobór wyposażenia technologicznego, bilans mediów i konsultacje z rzeczoznawcą do spraw przepisów SANEPID i BHP. W tym etapie również planujemy wygląd i charakter wnętrza, w którym każdy z gości będzie czuł się komfortowo. Kolejnym etapem jest projekt budowlany, w którym planujemy funkcję i formę Twojej restauracji, dając konkretne wytyczne branżystom w zakresie architektury i instalacji, a także uzgadniając niezbędne formalności z rzeczoznawcami. 

Etap trzeci obejmuje dokumentację projektową uwzględniającą wykaz wyposażenia technologicznego i analizę ofert potencjalnych dostawców urządzeń. Ostatni etap – wykonawczy, zawiera szczegółowe wytyczne projektowe. W trakcie trwania każdego z etapów równocześnie planujemy wygląd i charakter wnętrza, w którym każdy z gości będzie czuł się komfortowo.

Naszym celem jest profesjonalne wsparcie w zakresie zaplanowania przyjemnego i wielofunkcyjnego miejsca, w którym pracownicy mogą się spotkać,aby zjeść smaczny posiłek, porozmawiać i zrobić sobie krótką przerwę. 

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
skontaktuj się