kariera

Kariera w Compass Group

Jesteśmy największym koncernem cateringowym, będącym liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chcą rozpocząć swoją historię z gastronomią lub pragną rozwijać doświadczenie z tym związane.

Naszym największym potencjałem są ludzie

Aby uzyskać jak najlepszą jakość serwisu dla naszych Klientów dbamy o to, aby nasi pracownicy byli profesjonalistami. Kierując się tym celem dokładamy jak największych starań, aby mogli pogłębiać swoją wiedzę i byli jak najlepiej przygotowani do pracy. Dlatego też wszystkim naszym pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia, dzięki którym mają możliwość rozwoju swoich umiejętności. 

Pozytywny duch zespołu

Dobra atmosfera w zespole to bardzo ważny aspekt, dlatego dbamy o to, aby pracownicy stanowili zgraną drużynę, w której dobrze się razem pracuje. Szukamy więc ludzi o pozytywnym nastawieniu, którzy nie boją się wyzwań i umieją zarazić swoim zaangażowaniem współpracowników.

Miejsce, w którym dobrze się czujesz

Chcemy aby nasi pracownicy czuli się komfortowo w firmie. Wierzymy, że dobre warunki pracy zapewniają lojalność i ich zaangażowanie oraz sprawiają,
że czerpią oni przyjemność i satysfakcje z wykonywanych przez siebie obowiązków.

Zatrudniamy otwartych i ciekawych ludzi

Poszukujemy ludzi ambitnych, ciekawych świata oraz otwartych na naukę. Cenimy umiejętność pracy w zespole oraz wypracowywania kompromisów. Bardzo ważne są dla nas dobra organizacja czasu i umiejętność pracy w każdych warunkach.

Inspiracja

Pragniemy, aby nasz zespół tworzyli ludzie pełni pasji, którzy umieją i chcą zaangażować się w nasz wspólny rozwój. Inspirujemy naszych pracowników – tylko wtedy praca będzie dla nich przyjemnością.