Kariera

FAQ

Po przesłaniu do nas swojej aplikacji, skontaktuje się z Tobą pracownik działu HR, który przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę telefoniczną. Następnie zaprosimy Cię na bezpośrednie spotkanie z menedżerem odpowiedzialnym za rekrutację w danej restauracji. W przypadku niektórych stanowisk przed podjęciem ostatecznej decyzji zaproponujemy Ci także płatny dzień próbny. Informację zwrotną czy zostałeś wybrany i dołączysz do naszego zespołu otrzymasz w ciągu kilku dni.

Możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób. Skontaktuj się bezpośrednio z kierownikiem wybranej restauracji lub z działem HR – zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub prześlij swoje CV online, a my do Ciebie oddzwonimy. Możesz też złożyć swoją aplikację za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Kariera” lub na zewnętrznych portalach internetowych m.in. pracuj.pl, olx.pl, gumtree.pl lub na portalach lokalnych. Oferty na wybrane stanowiska publikowane są również w lokalnej prasie. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli nie mamy wystawionego ogłoszenia o pracę, możesz się z nami skontaktować – opowiemy Ci co obecnie możemy zaproponować i będziemy o Tobie pamiętać otwierając kolejne rekrutacje.

W naszej firmie jesteśmy otwarci i dajemy szansę wszystkim. Miło nam jest, jeśli do naszego Zespołu dołączają osoby z doświadczeniem w gastronomii. Niemniej jednak, na niektóre stanowiska przyjmujemy też osoby bez doświadczenia. Wszystkim nowym pracownikom zapewniamy szkolenia wprowadzające.

Tak, w naszej firmie kładziemy duży nacisk na szkolenia i rozwój naszych pracowników. Ścieżki kariery różnią się w zależności od stanowiska pracy.

Pracownikom restauracji zapewniamy szkolenie wprowadzające – obejmujące podstawową wiedzę o firmie, kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, bezpieczeństwo żywności oraz szkolenie na stanowisku w pracy. W drugim miesiącu pracy wszystkim nowozatrudnionym osobom zapewniamy też szkolenie z trenerem wewnętrznym – wtedy skupiamy się na utrwaleniu wiadomości zdobytych w restauracji oraz poszerzeniu wiedzy na temat profesjonalnej obsługi Klienta i sugestywnej sprzedaży.

Asystentom i kierownikom oferujemy na początku szkolenie w innej placówce pod okiem doświadczonego pracownika, a następnie zapraszamy na tygodniowe szkolenie do Centrali firmy, podczas którego odbywają się szkolenia z pracownikami wszystkich działów. Jest to czas na poznanie przepisów i procedur panujących w firmie.

Wszystkie szkolenia w naszej firmie liczone są jako płatny czas pracy.

Tak, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych jest niezbędna do podjęcia pracy. Bez tego dokumentu nie możemy nikogo dopuścić do pracy w restauracji.

Nasza firma prowadzi restauracje pracownicze dla bardzo zróżnicowanych klientów – większość placówek otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 7-17, ale mamy też restauracje czynne 7 dni w tygodniu, 24h.


Należy jednak zwrócić uwagę, że większość naszych pracowników pracuje na podstawie umowy o pracę – bardzo przestrzegamy norm i rozliczania czasu pracy. Staramy się, żeby nikt, niezależnie od godzin pracy restauracji, nie musiał pracować w nadgodzinach.

Grafiki każdego kontraktu układane są indywidualnie. Pracownicy jak najbardziej mogą zgłaszać swoje prośby przełożonym, które w miarę możliwości będą uwzględniane.

To zależy od godzin pracy restauracji. W niektórych naszych restauracjach pracuje się również w weekendy. W takich przypadkach kwestie grafikowe należy ustalać z przełożonym. 

Tak, mamy możliwość zatrudnienia również na część etatu.

Tak, pracownicy otrzymują strój służbowy pierwszego dnia pracy.

Na początku (przeważnie na czas szkolenia) proponujemy umowę zlecenie, następnie zatrudniamy na umowę o pracę.

Wynagrodzenie zależy od pełnionego stanowiska i kompetencji pracownika. Dodatkiem są bonusy powiązane z osiąganymi wynikami.

Poza tym mamy do zaoferowania pakiet benefitów w postaci: prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do kart MultiSport.

W naszej firmie zatrudnimy osoby od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą jednak donieść nam pisemną zgodę rodziców / prawnych opiekunów na podjęcie pracy.

Tak, w naszej firmie dajemy uczniom możliwość odbycia praktyk, stażu i przygotowań do zawodu.

Chcesz dołączyć do Compass Group?