Kariera

Korzyści dla pracowników

Jest wiele powodów, dla których warto pracować w naszej firmie. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród firm cateringowych. Zapewniamy stabilność zatrudnienia na umowę o pracę oraz opiekę medyczną na wysokim poziomie. Inwestujemy w naszą kadrę, dlatego prowadzimy szkolenia wprowadzające i doskonalące już posiadane umiejętności. Dajemy szanse rozwoju oraz możliwość awansu. Oferujemy korzystne warunki pozapłacowe. 

Konkurencyjne wynagrodzenia

Compass Group Poland zapewnia swoim pracownikom zarobki odpowiadające posiadanemu doświadczeniu oraz oferuje dodatkowe formy wynagrodzenia.

Ubezpieczenia

Compass Group Poland oferuje swoim pracownikom pełne pakiety ubezpieczeń na życie. Zapewniamy bezpłatną prywatną opiekę medyczną, która zawiera bogaty pakiet ubezpieczenia medycznego, dostęp do wielu specjalistów oraz badań diagnostycznych. Na preferencyjnych warunkach ubezpieczeniem oraz opieką medyczną mogą być objęci również członkowie rodziny pracownika, w tym małżonkowie, partnerzy oraz dzieci.

Szkolenia pracownicze i mentoring

Naszym pracownikom oferujemy bogaty pakiet szkoleń. Oferta obejmuje zarówno szkolenia przygotowujące do pracy na wybranym stanowisku jak i szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności. Osoby dołączające do naszego zespołu są wdrażane przez bezpośredniego przełożonego. Kierownicy i asystenci przechodzą przez szkolenie w wybranej restauracji, a następnie uczestniczą w szkoleniu w centrali firmy. 

 

Karty multisport

Firma Compass Group Poland oferuje dostęp do programu MultiSport. Do dyspozycji pracowników są 3 rodzaje kart: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive. Dodatkowo w ramach programu pracownik może zgłosić członków rodziny. 

Atmosfera

Wszyscy pracownicy, którzy zaczynają karierę w naszej firmie są od samego początku objęci odpowiednią opieką mentorską. Stawiamy na wzajemne zaufanie oraz dążenie do wspólnych celów. Atmosfera pracy, przepełniona pozytywnym myśleniem, zachęca do angażowania się w rozwój naszej firmy i inspiruje, aby osiągać więcej każdego dnia.

Program lojalnościowy dla pracowników

Oferujemy bezpłatne posiłki dla pracowników naszych restauracji zatrudnionych na umowę o pracę. Posiłek pracowniczy obejmuje każdego już od 1 dnia pracy, nawet na okresie próbnym.