Usługi

Organizacja imprez

Zajmujemy się organizacją szeroko pojętych wydarzeń i imprez, w trakcie których zapewniamy pyszne jedzenie i wyjątkową atmosferę. Przygotowujemy atrakcyjny catering, który będzie podkreślał wyjątkowość spotkania. Dbamy także o najmłodszych – w naszej ofercie zawsze znajdują się pozycje dedykowane dzieciom.

Bankiety

Impreza karnawałowa, przyjęcie biznesowe? Dostarczymy we wskazane miejsce zarówno ciepłe dania jak i zimne przekąski. W trakcie całej imprezy zapewnimy profesjonalną i doświadczoną obsługę kelnerską oraz barmana, który będzie serwował alkohole i napoje.

Konferencje

W czasie konferencji jednym z najważniejszych elementów jest odpowiedni catering. Nasza oferta może składać się zarówno z małych przekąsek w przerwach kawowych jak i pełnego, ciepłego posiłku w przerwie obiadowej. Smaczny posiłek ułatwi integrację członków konferencji i wprowadzi dobrą atmosferę.

Imprezy plenerowe

Nie ograniczamy się do organizacji tylko imprez wewnątrz, dostarczymy nasze jedzenie również w plener. Oferujemy dania z grilla, sezonowe sałatki ze świeżych warzyw i owoce. Każdy piknik możemy osłodzić watą cukrową lub lodami. Dla spragnionych czeka bufet kawowy, napoje i alkohol.

Imprezy integracyjne dla firm

Podstawą każdej firmy jest dobrze zgrany zespół. Zapewnimy świetne wyżywienie na imprezę integracyjną, w trakcie której kadra może się rozluźnić i lepiej poznać, a wszystko w towarzystwie pysznych dań dopasowanych do charakteru wydarzenia.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
skontaktuj się