Usługi

Restauracje pracownicze

Restauracja pracownicza powinna być przyjemnym, wielofunkcyjnym miejscem, w którym spotykasz się, by zjeść smaczny posiłek, porozmawiać i zrobić sobie przerwę. Przestrzeń ta realnie więc przyczynia się do wzrostu wartości Twojej firmy, która jest pozytywnie postrzegana przez pracowników. 

W naszej pracy związanej z prowadzeniem restauracji stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy niezawodnym partnerem biznesowym dla największych przedsiębiorstw na świecie, a naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości usług oraz zapewnienie najwyższej jakości posiłków.

O naszym profesjonalizmie świadczą liczby – jesteśmy na rynku od 1993 roku, serwujemy rocznie ponad 5 500 000 posiłków w całej Polsce. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Bezpieczeństwo żywienia podparte jest restrykcyjną normą ISO 22000:2005 oraz ISO 9001:2015 i międzynarodowymi standardami zarządzania i kontroli jakości.

Oferta dopasowana idealnie do potrzeb klienta

Restauracje pracownicze, które prowadzimy serwują różnorodne potrawy dopasowane do oczekiwań zarówno naszych klientów jak i konsumentów. Dzięki analizie potrzeb, którą prowadzimy już w trakcie wstępnych rozmów z klientami, mamy możliwość zaproponowania oferty uszytej na miarę.

Nasza oferta obejmuje miedzy innymi dania fit, mięsne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, dostosowane do coraz to większych wymagań rynku. Regularnie serwujemy też w naszych restauracjach potrawy, które przygotowywane są na żywo przy kliencie jako specjalne dania Live cooking. Dzięki temu każdy konsument poprzez wybór swoich ulubionych składników sam kreuje swoje danie.

Chcąc ułatwić naszym klientom korzystanie z restauracji proponujemy nowoczesne systemy sprzedażowe, które pozwalają zaoszczędzić czas.

Dbamy o to, żeby każdy dzień zaskakiwał, dlatego systematycznie organizujemy w naszych restauracjach akcje z kalendarza marketingowego zapewniające różnorodność oferty poprzez stałą rotację dań oraz cykliczne wydarzenia tematyczne uwzględniające sezonowość dostępnych produktów. 

Myśl lokalnie, działaj globalnie

Naszą dodatkową zaletą jest to, że jesteśmy globalną organizacją o bardzo lokalnym podejściu. Oznacza to, że firmy, z którymi współpracujemy mogą polegać na osobistej obsłudze przedsiębiorców, którzy znają ich rynek, biznes i kulturę oraz chętnie dzielą się swoimi dobrymi praktykami. Zachęcamy więc do korzystania z doświadczeń innych firm i wdrażania ich rozwiązań na rodzimym gruncie.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
skontaktuj się